Hakkımızda

SAYFAYI
YAZDIR


Odtülüler Tunafen Çorlu

Okullarda aktif verilen eğitim ve öğretime destek amaçlı kurulan ve tecrübeli öğretmen portföyü ile göz önünde bulunan Odtülüler Dershanesi farkıyla özellikle ebeveynlerin tek tercih nedenleri arasında girmeyi başarmıştır. Çünkü okulda alınan eğitime destek amaçlı ve sınavlara en iyi şekilde hazırlanması için Çorlu dershane kolaylığını yaşayabilirsiniz. Tüm kurallara uygun şekilde verilen derslerle bol soru çözümleri yapılmaktadır. Çorlu’da sınava hazırlanan öğrencilerin yanında olarak tam destek verilmektedir.

Doğru Adres Doğru Dershane

Koçluk sistemi üzerinden verilen tüm eğitimler öğrencilerin kendilerini daha iyi ifade etmelerini sağlamaktadır. Koçların deneyimlerine bağlı kalarak öğrencilerin kapasitesine ve algılama dercesine göre hazırlanan programlar eşliğinde tüm dersler en iyi şekliyle aktarılacaktır. Tüm derslerden sonra test çözümleri ile konular pekiştirilmektedir. Butik sınıfların varlığı bu dershanenin kalitesine kalite katmıştır. Tüm eğitmenler öğrenciye göre bir program hazırlamanın dışında test sayılarını da hazırlayarak sunmaktadır. Çorlu Dershane olarak sınavlara hazırlanmanın tek yolu Odtülüler farkını yakından tanımak olacaktır.

Uzman ve Kaliteli Eğitim Anlayışı

Alanında uzman rehber öğretmenlerle tüm derslerin ve ders dışı hayatın bir organizesi yapılmaktadır. Dinlenme, aktivite, ders çalışma ve soru çözme gibi eylemlerin belirli bir düzene oturtulması uzman eğitimciler tarafından yapılarak hem öğrenciye hem de ebeveyne sunulmaktadır. Kocaman bir aile olunduğundan dolayı bu sistem üçlü olarak ilerler. Dershane öğretmenleri, ebeveynler ve öğrenciler arasında sürekli görüş ve bilgi paylaşımı yapılacaktır. Çorlu’da öğrencilerin mağduriyetini gidermek için en doğru adres Odtülüler dershanesidir.

En İyi Dershanede Kalite Farkı

Butik sınıf anlayışı sayesinde öğrenciler daha dikkatli ders dinler, dikkat dağıtan unsurlar olmaz ve karşılıklı soru cevap şekliyle de dersler daha iyi şekilde anlaşılır. Koçlar bu konuda her öğrenciyle birebir ilgilenerek sorun yaşanılan durumları çözer.

Tunafen Eğitim Kurumları'nda eğitim yaklaşımı, öğrencilerin özgün düşünme ve akılcı karar verme becerilerini geliştirmeye yöneliktir.