Çorlu Üniversite Hazırlık Kursları

SAYFAYI
YAZDIR


Çorlu’nun en başarılı dershanesi olan Odtülüler Dershanesi kariyer hedefi olan çocukları geleceğe hazırlamaktadır. Uzman ve deneyimli kadroları ile çocukları kaygısız bir şekilde başarıyla ulaştırmayı hedeflemektedirler.

ÇORLU ÜNİVERSİTE HAZIRLIK KURSLARI

Çorlu Üniversite Hazırlık Kursları, 9-12 arası sınıftaki öğrencileri sınavlara hazırlamak, LYS programı ve mezun programı ile öğrencilere eğitim sağlamaktadırlar. Ankara’nın en prestijli eğitim kurumu olan Çorlu Üniversite Hazırlık Kursları öğrencilere profesyonel bir şekilde sınav koçluğu da yapmaktadır. Öğrencileri sınava hazırlarken aynı zamanda yüksek motivasyon ve inanç sağlamaktadırlar. Kişisel olarak her öğrenciyle ayrı ayrı ilgilenir ve destekçisi olunur. Öğrencilerin tercih ettiği ve memnun kaldığı Çorlu Üniversite Hazırlık Kursları tercih etmek gelecek için önemli bir adımdır.

NEDEN ÇORLU ÜNİVERSİTE HAZIRLIK KURSLARI

Çorlu Üniversite Hazırlık Kursları öğrencilerine her daim değer verir ve onların hayallerini gerçekleştirmesinde yardımcı olurlar. Ankara’nın en iyi dershanesi olan Odtülüler, öğrencilerini geleceğe sıkıcı, kontrolcü ve ezberci sisteme göre geleceğe hazırlamaz. Öğrencileri araştırmaya, bilgilendirmeye, sorgulamaya ve ezberci olmamaya yönlendirir. Tüm sınav süreçlerinde öğrencilerin yanında olur ve güven verir. Profesyonel kadrosu ile Çorlu dershane öğrencilerine verimli ve düzenli eğitim verir.

Çorlu Üniversite Hazırlık Kurslarında öğrencilere ana derslerden ayrı olarak etkili okuma ve dinleme dersleri de gösterilir. Odtülüler eğitim kurumu, öğrencilerine günlük ödev takibi uygular. Derste gördüklerini pekiştirebilmesi için öğrencilerin evde tekrar ve soru çözümü yapılması istenir. Bu sayede öğrencinin daha çok dersi anlaması sağlanır ve öğrenci çalışmaya teşvik edilir.

KOÇLUK SİSTEMİ NEDİR?

Odtülüler eğitim kurumu öğrencileri sınava hazırlamaya yönelik koçluk da yapmaktadır. Bu eğitim esnasında öğrencilere anlamayı ve ezberci olmamayı öğretmek amaçlanıyor. Her öğrencinin anlama kapasitesi farklı olduğu için öğrencilere kişisel olarak program hazırlanmaktadır. Öğrencilerin motivasyonunu kazanmasına ve inançlarının yitirmemesine de yardımcı olunmaktadır.

Tunafen Eğitim Kurumları'nda eğitim yaklaşımı, öğrencilerin özgün düşünme ve akılcı karar verme becerilerini geliştirmeye yöneliktir.