Çorlu Özel Kurslar

SAYFAYI
YAZDIR


Çorlu Dershane

Günümüzde dershaneler okulda verilen eğitimin yanı sıra tercih edilmektedir. İyi bir gelecek için okullarda verilen eğitim yeterli gelmediği için veliler iyi bir arayış içine girmiştir. Çorlu dershaneler açısından yoğun olan bir yerdir ve veliler tarafından Çorlu dershane tercih edilmektedir. Artık sadece lise son sınıf öğrencileri tarafından değil ilkokul öğrencileri tarafından bile dershane arayışı vardır. Çorlu Dershane çok tercih edilen eğitim kurumudur. Bunun sebebi teknolojiye uygun sistemleri, uzman kadroları, kişiye özel etüt programları, koçluk sistemleri ve 10 kişilik sınıfları ile öğrenciler için çok rahat bir ortam sağlamaktadır. Yıllardır da öğrencilerine istediği bölümleri kazandırma başarılarına imza atmışlardır. Öğrenciler dershanelerde sınavlara hazırlığın yanı sıra okul dersleri de almaktadırlar. Bu özellikleri ile Çorlu dershane, Tekirdağ’ın en başarılı dershanelerindendir.

Çorlu Özel Kurslar

Odtülüler Dershanesi Çorlu öğrencilerin sadece sınavlarda başarılı olması ile değil aynı zamanda psikolojik ve de onların isteklerine yönelik çalışmaktadır. Öğrencilerin sadece sınavlarda başarılı olması değil toplum için iyi ve yararlı birey olmaları için çalışmaktadır. Eğitimlerinin yanı sıra milli değerlerine verdikleri önem sebebiyle de Tekirdağ’da tercih edilen bir kurumdur. Öğrencilerin eksik kaldığı konularda onlara yardımcı olmaktadırlar. Ödevler, dersler, sınavlar ve çok daha fazlası için öğrencilere destek vermektedirler. Odtülüler Dershanesi Çorlu, Tekirdağ’ın en başarılı dershanesidir. Ayrıca butik sınıf imkanları da vardır. Butik eğitimde özel hazırlanmış sınıflarda öğrencilere derslerini daha iyi anlaması ve konuların da başarıya ulaşması için eğitim verilmektedir. Düzenli deneme çözmek, konuları kavradıktan sonra üzerine bol soru çözmek öğrencilerin başarılı olmasına yarar sağlar. Aynı zamanda ders dışında soru sorma ve test çözme imkanı verilmektedir.

Koçluk Sistemi

Koçluk sistemi öğrencinin kendini tanımasına olanak sağlar. Öğrencinin başarmak için kendine güvenmesi ve önünde ulaşılabilir hedefler koyması gerekir. Koçun amacı öğrencinin kendini tanımasına ve kendine uygun hedefler koymasına yardımcı olmaktır.

Etüt Sistemi

Dershane de uzman eğitim kadrosu öğrencinin deneme sonuçlarını inceler ve öğrencinin nerede hata yaptığını tespit eder. Hatanın konuyu kavrayamama sorunundan dolayı mı anlama hatasından dolayı mı yoksa pratik eksikliği mi kaynaklı olduğunu ortaya çıkarır. Daha sonra eksiklik nerde ise ona göre öğrenci ile birebir ilgilenme yolu ile öğrencinin başarılı olmasına katkı sağlamaktadır.

 

Tunafen Eğitim Kurumları'nda eğitim yaklaşımı, öğrencilerin özgün düşünme ve akılcı karar verme becerilerini geliştirmeye yöneliktir.