Çorlu Odtülüler Tunafen

SAYFAYI
YAZDIR


Son zamanlarda eğitim sisteminde birçok yenilik yaşandığı hem aileler hem de öğrenciler tarafından biliniyor. Sistemde yaşanan bu değişiklikler öğrencileri, aileleri ve hatta dershanelerinde sınav stratejilerinin değişmesine neden oluyor. Sınav sisteminin değişmesi ailelerin sisteme yabancılaşmasına da yol açıyor. Dershaneler vasıtasıyla öğrenciler yeni sınav sistemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabiliyorlar. Ayrıca soru çözüm teknikleri, soruların hızlı okunmasına yönelik stratejiler yine dershaneler tarafından öğrencilere sunulan hizmetler arasında yer alıyor.

Aileler de çocuklarının bu fırsatlardan geri kalmamaları adına iyi bir dershane arayışına girişiyor. Hem internet üzerinden hem de yüz yüze dershanelerle görüşen aileler çocuklarının iyi bir kurumda eğitim almaları için oldukça hassas davranıyorlar. Çorlu Odtülüler Tunafen sunduğu hizmetler öğrencilere ve ailelerine sınav sürecinin öncesinde ve sonrasında gösterdiği yakın ilgi ile adından sıkça söz ettiriyor. Bu durumda ebeveynlerin bu kurumu tercih etmelerinin bir numaralı nedeni olarak karşımıza çıkıyor.

Butik Sınıflar

Çorlu Odtülüler Tunafen kurumunda öğrencilerin butik sınıflarda eğitim almaları sağlanıyor. Böylece öğrenciler gürültü sorunu yaşamadan ve tüm öğrencilerin derse katılabileceği bir sınıf ortamında ders işleyebiliyorlar. 8 ile 10 kişilik öğrenci gruplarından oluşan sınıflarda öğrencilerin anlatılan konuyu tüm detayları ile öğrenebiliyor. Kurum bünyesinde uygulanan soru çözüm saatleri ile öğrenciler çözemedikleri soruları branş öğretmenlerine çözdürebiliyorlar.

Koçluk Sistemi

Çorlu dershane bünyesinde öğrencilere koçluk sistemi de sunuluyor. Sistem sayesinde öğrencilerin hangi mesleği istediği, hangi alanlarda kendini geliştirebileceği vb. gibi çok sayıda özellikten yararlanma hakları bulunuyor. Yine öğrencilere revaçta olan meslekler yeni meslek grupları hakkında detaylı şekilde bilgi veriliyor. Yine ilgili meslek gruplarının iş olanakları ile ilgili olarak birçok bilgi koçluk sistemi ile öğrencilere özel olarak anlatılıyor.

Kaliteli Eğitim

Kurum bünyesinde öğrencilerin kaliteli bir eğitim almaları için gerekli tüm teknolojik koşullar sağlanıyor.

Tunafen Eğitim Kurumları'nda eğitim yaklaşımı, öğrencilerin özgün düşünme ve akılcı karar verme becerilerini geliştirmeye yöneliktir.