Çorlu Odtülüler Dershane

SAYFAYI
YAZDIR


Çorlu Odtülüler Dershane

Dershaneler eğitim sistemimizde öğrenciye kılavuzluk eden kurumlardır. Çorlu Odtülüler Dershane Ankara’nın en başarılı dershanesi olarak bilinir. Ankara’nın en başarılı dershanesi oluşu birçok sebebe dayanır.

Dershane Başarısı Nasıl Ölçülür?

Çorlu Odtülüler Dershane içerisinde butik sınıflar vardır. Butik sınıflar sayesinde her öğrenci bire bir ilgi görür.
Koçluk sistemi uygulanır. Böylece öğrencinin ders konusunda bireysel eksiklikleri zamanında tespit edilir.

Zamanında ve doğru yapılan tespitler ile öğrencinin yolundaki taşlar ayağına takılmadan toplanmış olur.

Eğitimde Zamanlama

Öğrenci butik sınıflarda eğitim görür. Böylece daha yolun başında iken aile ortamında kendini güvende hisseder. Anlamadığını çekinmeden sorabilir. Koçluk sistemi uygulanan Ankara’nın en iyi dershanesi içinde verilen eğitimde birebir tüm takviyeler öğrenciye verilmiş olur. Öğrenci Çorlu Odtülüler Dershane öğrencisi ise her adımını doğru ve vaktinde atar.

Eğitim, Dershane ve Öğrenci Üçgeni

Ankara’nın en başarılı dershanesi öğrencileri butik sınıflarda, koçluk sistemi desteği ve teknolojik donanıma sahip sınıflarda eğitim görür. Öğrenci dershanenin fiziki yapısı, temizlik ve güvenliği ile kendini evinde hisseder. Öğrenci anlayamadığı her şeyi aile ortamında rahat bir şekilde dilediği her branş öğretmenine de sorabilir. Koçluk sistemi Ankara’nın en iyi dershanesi için büyük bir destektir.

Koçluk sistemi ile öğrenci bireysel olarak takip edilir. Bu imkana eklenen butik sınıf uygulaması ile öğrenci doğru yönlendirilir, hedefler doğru belirlenir. Son sınav tekniklerine hakim uzman eğitimci kadrosunun desteği ile öğrencilerin neredeyse tamamı hedeflerine ulaşır.

Tunafen Eğitim Kurumları'nda eğitim yaklaşımı, öğrencilerin özgün düşünme ve akılcı karar verme becerilerini geliştirmeye yöneliktir.