Çorlu Mezun Dershane

SAYFAYI
YAZDIR


Çorlu Mezun Dershane

Eğitim sistemi belli zaman içinde pek çok defa değişmiştir bu neden ile öğrencilerin de velilerin de kafası karışabiliyor. Bu gibi noktalarda Eryaman dershane bir fark yaratıyor ve eğitim sisteminde olan tüm değişiklikler baz alınarak yeni bilgiler ile öğrencilere aktarılıyor.

Hizmetler

Okul eğitimi ile beraber verilen dershane eğitimine özellikle bazı hizmetlerinden dolayı ihtiyaç duyulur.
Bu hizmetlerden birkaçı aşağıdaki gibidir:

Etüt Dersleri
Koçluk Sistemi
Butik sınıflar
Ölçme Sınavları
Değerleme Sınavları

Birebir öğretmenler ile yapılan dersler öğrenciler açısından daha da faydalı olduğu gibi dersler ile ilgili etütler de ayrıca bilgi ekler ve test çözmedeki pratikliği arttırır.

Çorlu Mezun Dershane Koçluk Sistemi

Koçluk sistemi ile öğrencilerin Çorlu mezun dershane alanlarında kendilerini daha da geliştirmeleri mümkündür. Odtülülerin Dershanesi bu anlamda çok ileri durumdadır. Koçluk sistemi özellikle öğrencilerin sınav zamanı ruhsal, fizyolojik ve psikolojik açısından yaşanan stresi en aza indirmesinde katkıda bulunur ve bu sürecin huzurlu ve sağlıklı geçilebilmesi için her türlü önlemi alarak destek sağlar.

Kurum içi ve dışı her destek ile öğrencinin aklında olabilecek her soruya cevap verir. Üniversite sınavı zorlu ve stresli bir süreç olduğundan öğrencilere de velilere de süreci sancısız geçirmeleri açısından Ankara’nın en başarılı dershanesi olarak hizmet verir.

Butik Sınıflar

Bir sınıfta ne kadar az sayıdaki öğrenciler ile yapılan dersler her zaman daha iyi sonuç verir. Öğrencilerin derse daha iyi konsantre olabilmeleri için ve öğretmenler ile daha iyi iletişim sağlamaları açısından butik sınıflar çok önemlidir. Öğrenciler bu şekilde dersi derste öğrenebiliyor ve kendilerini geliştirmeleri daha kolay oluyor. Çorlu mezun dershane de butik sınıfları ile öğrencileri en iyi şekilde üniversite sınavına hazırlıyorlar.

Tunafen Eğitim Kurumları'nda eğitim yaklaşımı, öğrencilerin özgün düşünme ve akılcı karar verme becerilerini geliştirmeye yöneliktir.