Çorlu LGS Dershane

SAYFAYI
YAZDIR


Çorlu Odtülüler Dershane

Eğitimde başarı için güvenilir bir eğitim kurumuna ihtiyaç vardır. Odtülüler Dershanesi eğitimde başarı için uzun yıllardır hizmet veren köklü bir kurumdur. Kurumda her öğrenci özel olarak değerlendirilir ve öğrencinin öğrenme düzeyine göre özel olarak planlama yapılır. Planlaması yapılan her uygulama ve konu deneyimli branş öğretmenleri tarafından öğrencilere aktarılır. Bu aşamada tam öğrenme sağlanan kadar konular pekiştirilerek devam edilir. Çorlu’nun en başarılı dershanesi olan Çorlu Odtülüler Dershane sizlere bir telefon kadar uzaktadır.

Çorlu LGS Dershane Butik sınıflar nedir?

Genellikle 4 ile 6 kişilik öğrenci gurupları ile ders işlenen butik sınıflarda öğrenciler ile birebir ilgilenme fırsatı sağlanır. Bunun yanında pek çok avantajı da vardır.

Bunlar arasında;

    1. Yüksek başarı düzeyi elde edilir
    1. Öğrenciler arası iletişim kuvvetlenir
    1. Konular üzerinde daha uzun süre durulabilir

Ankara’nın en başarılı dershanesi olan Çorlu Odtülüler Dershanesi modern eğitim yaklaşımları kapsamında öğrencinin merkeze alındığı ve öğretmenin öğrenciye rehberlik ettiği bir model uygular.

Koçluk Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Koçluk sistemi ülkemizde henüz yaygınlaşan etkili bir uygulama olup Odtülüler Dershanesi’nin başarılı eğitimcileri tarafından güvenle uygulanır. Bu kapsamda her öğrenciye bir koç tayin edilir. Koç ile öğrenci her ay periyodik olarak görüşür. Bu sırada öğrencinin sınav kaygısı minimuma çekilir ve stresle baş etme yöntemleri hakkında bilgi verilir. Böylece öğrenci hem sınavlarda hem de hayata hazırlanır.

Kodlamalı Eğitim Sistemi

Kodlamalı eğitim sistemi ile öğrencinin aynı anda hem sağ hem de sol beyninin çalışması hedeflenir. Ankara’nın en başarılı dershanesi olan Çorlu Odtülüler Dershane robotik kodlama ile öğrencilerin görsel hafızasını diri tutmayı hedefler. Gençlerin geleceğimiz olduğunu düşünen bir yaklaşımlar her çocukla özel olarak ilgilenen kurum ile görüşmeden karar vermeyiniz.

 

Tunafen Eğitim Kurumları'nda eğitim yaklaşımı, öğrencilerin özgün düşünme ve akılcı karar verme becerilerini geliştirmeye yöneliktir.