Çorlu Etüt Merkezleri

SAYFAYI
YAZDIR


Çorlu’nun en deneyimli ve en çok tercih edilen Çorlu Etüt Merkezleri sunduğu geniş eğitim programları sayesinde eğitim sektöründe lider bir konumda yer alıyor. Profesyonel koçluk sistemi, butik sınıflara sahip olan Çorlu’nun en başarılı eğitim kurumu bu sayede öğrencilere en avantajlı eğitim hizmeti sunuyor.

Sunulan Eğitim Hizmetleri

Profesyonel Çorlu Etüt Merkezleri eğitim merkezi öğrencilere bireysel koçluk sistemi ve günlük takip sistemi sunuyor. Öğrencilere ev ortamında maksimum verim üzerinden ders çalışılması konusunda profesyonel anlamda destek hizmetleri sunuluyor. Ev ortamında yeteri düzeyde ders çalışamayan, çeşitli nedenlere bağlı olarak verim elde edemeyen öğrenciler için Yaz Kampları hizmeti sunuluyor. Haftalık 4 gün, günlük 9 saat, haftada 36 saat ve 5 haftalık kamp eğitim dönemi sayesinde öğrencilere verimli bir biçimde ders çalışması konusunda profesyonel anlamda destek sunuluyor.

Öğrenci ve Öğrenci Velisi Avantajları

Lider Çorlu Etüt Merkezleri eğitim merkezi Kamp eğitim dönemi boyunca öğrencilerin en kaliteli bir şekilde ders çalışma tekniklerinden faydalanması, ve istikrarlı bir biçimde ders çalışması sağlanıyor.10. sınıftan 11.sınıfa geçenler, 11.sınıftan 12.sınıfa geçenler ve 9.sınıftan 10.sınıfa geçenler için 3 temel eğitim programında eksikleri tespit ediliyor ve sırası ile ders programları tamamlanıyor. Bu sayede 1 yıllık eğitim dönemi boyunca alınan tüm ders programları yeniden tekrar edilmesi sağlanıyor.

Çorlu Dershane İletişim

Türkiye’nin birçok ilinde şubesi bulunan Çorlu dershane eğitim merkezi ile web sitesinden online olarak iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz ayrıntılar ve fiyat tarifesi hakkında da bilgi almak için eğitim merkezi web sitesinden iletişime geçebilirsiniz.

Tunafen Eğitim Kurumları'nda eğitim yaklaşımı, öğrencilerin özgün düşünme ve akılcı karar verme becerilerini geliştirmeye yöneliktir.