Çorlu En İyi Dershane

SAYFAYI
YAZDIR


Günümüzün eğitim sisteminde başarı için ve kaliteli eğitim için dershanelerin varlığı ve faaliyetleri çok önemli bir yer tutuyor. Bu konuda hizmet veren ve Odtülüler dershanelerinin şubesi olan Çorlu dershane de bu konuda kaliteli ve güncel bir eğitim veriyor.

Kaliteli Eğitim

En büyük sorunumuz olan nitelikli eleman yetiştirme konusundaki sorunların çok büyük bir kısmını çözecek kapasiteye sahip olan Çorlu dershane zincirleri birçok öğrencinin ve velinin ilgi odağı haline gelmiştir. Çünkü okuldan aldıkları eğitimi en iyi şekilde uygulama şansı bulan ve öğrenen öğrenciler verilen bu kaliteli eğitim ile daha verimli bir öğrenme süreci geçiriyor. Bu süreçteki en büyük yardımcıları da Odtülüler dershanesi sisteminde bulunan Çorlu dershaneleri ve kurumlarıdır.

Uzman Kadrolar

Eğitim sisteminin olmazsa olmazları liste haline getirildiğinde ilk sıraya yazacaklarımız arasında hiç şüphesiz uzman kadrolar yer alır. Çünkü uzman kadrolar ve alanında en iyi eğitimi veren insanların verdikleri ders daha verimli ve daha kaliteli olacaktır. Bu konudaki başarısı ile de Çorlu dershane dikkat çekiyor. Alanında uzman ve belli bir bilgi birikimine sahip olan tecrübeli öğretmenlerden oluşan kadrosu ile Ankara ilinin en başarılı dershanesidir. Bunun dışında sınıfların mevcudu da en iyi öğrenim şekline uygun olarak tasarlanmıştır.

Teorik Ve Uygulamalı Eğitim

Eğitim sistemleri içinde başarının sağlanabilmesi için uygulamalı eğitimin çok büyük bir rolü vardır. Çünkü uygulama ile verilen teorik eğitim somutlaştırılmış olup öğrenciye daha rahat geçmesi sağlanmış olur. Bu vesile ile de öğrenme ve başarı oranı her geçen gün artar. İşte bu konuda da en iyi eğitimi veren, butik sınıflar kullanan ve Ankara ilinin en başarılı dershanesi olan Odtülüler dershaneleri kalite ve başarıda ilk sıralardaki yerini koruyor ve kendini geliştiriyor.

Tunafen Eğitim Kurumları'nda eğitim yaklaşımı, öğrencilerin özgün düşünme ve akılcı karar verme becerilerini geliştirmeye yöneliktir.