Çorlu Dershaneler

SAYFAYI
YAZDIR


Sürekli değişen sınav sisteminde başarılı olabilmek için okul, aile ve dershane işbirliği çok önemlidir. Öğrenciler sınav maratonuna hazırlanırken hem ruhsal hem de fiziksel olarak tam bir iyilik halinde olmalıdır. Sadece önemli olan akademik başarı değil öğrencinin sosyal ve duygusal başarısı da göz önüne alınmalıdır. Çorlu’nun en başarılı dershanesi olarak hizmet veren Çorlu dershaneler uzman kadrosu ve profesyonel öğretmenleri ile her daim sizin yanınızdadır.

Butik Sınıflar Nedir?

Dershanelerde eğitim ve öğretimin en üst seviyede olması için sınıf mevcudunun en az olacak şekilde planlanması gerekir. Odtülüler Dershanesi butik sınıflarda en fazla 6 öğrenci ile ders yapar. Butik sınıflarda amaç en az öğrenci sayısı ile ders vermektir. Bu sayede öğretmen her bir öğrenci ile ayrı ayrı ilgilenecek ve her öğrenciye ayrılan zaman fazla olacaktır. Çorlu dershane tüm öğrencilere modern öğretim yöntem ve teknikleri ile eğitim imkanı sunar. Her öğrenci aktif olarak proje hazırlar ve çözüm üretir.

Koçluk Sistemi Nedir?

Koçluk sistemi akademik başarıda çok önemli bir sistemdir. Odtülüler Dershanesi her öğrenciye koçluk sistemi sunarak başarıyı arttıran yöntemleri benimser. Öğrencinin durumuna göre bireysel ya da grup çalışması yapılır. Öğretmen her zaman rehber ve yön gösteren konumdadır. Çorlu dershane öğrencilerin ders dışında da etkinlik yapacağı imkanları tanır.

Eğitim Teknikleri

Sınavda başarılı olmak için öğrencinin çalışması kadar aldığı eğitiminde önemi vardır. Odtülüler Dershanesi iş birliği ile öğrenme, tam öğrenme ve grup çalışması teknikleri ile ders işleyişi yapar. Özel öğretim teknikleri her öğrencinin zeka yapısına uygun olarak hazırlanır. Öğrenci her zaman aktif ve çalışan öğretmen sadece yön gösterendir. Butik sınıflarda öğrencinin aktif çalışması ile başarı en üst düzeyde sağlanır. Başarı garanti olsun ve verim alayım diyorsanız mutlaka bizi tercih etmeniz gerekir. Eğitim sektörünün en önde gelen kurumu olarak garantili eğitim anlayışını önemseyen bir kurumuz. Daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin.

 

Tunafen Eğitim Kurumları'nda eğitim yaklaşımı, öğrencilerin özgün düşünme ve akılcı karar verme becerilerini geliştirmeye yöneliktir.