Çorlu Dershane

SAYFAYI
YAZDIR


Çorlu Dershane

Son yıllarda Milli Eğitim Sisteminde kanunla yapılan eğitim ve sınav sistemi değişiklikleri öğrenci ve eğitimcilerin motivasyon düzeyini düşürmüştür. Bunun üzerine özellikle devlet okullarında verilen eğitimin kalitesi düşmüştür. İlkokul çağından başlayan sınav maratonları getirilerek çocuklar adeta bir yarış kulvarına sokulmuştur. Okullarda öğrenme ve soru çözme teknikleri çocuklara öğretilmediği için başarı oranları da düşük seyretmektedir.

Çocuklarında başarı seviyesini yükseltmek isteyen veliler çocuklarını dershaneler göndermek istemektedir. Dershanelerin seçiminde de veliler bilgi birikimi olan, başarı seviyesi yüksek ve ek olanak sağlayan dershaneleri tercih etmektedir. Çorlu’da dershane seçimi de bu kriterler üzerine belirlenmektedir. Çorlu dershane tercihinde Odtülüler Dershanesini en başarı dershane olarak seçmektedir. Çorlu’nun farklı noktalarına ek olarak Çorlu dershane şubesi birçok öğrencinin hayaline gerçeğe çevirmiştir.

Çorlu Dershane Neden Tercih Edilmeli?

Odtülüler Dershanesi eğitim konusunda bilgi birikimi ve 11 yıllık dershanecilik deneyimiyle Çorlu’nun en başarılı dershanesi olmuştur. Profesyonel eğitimci kadrosu ve geliştirmiş olduğu öğrenme ve soru çözme teknikleri ile en gözde okulları kazanan öğrenciler yetiştirmiştir. Çorlu dershane şubesi ve diğer şubelerinde butik dershane anlayışı ile öğrenci odaklı olarak eğitim vermektedir. Odtülüler Dershanesi tarafından geliştirilen hafıza teknikleriyle öğrencilerin matematik, geometri, tarih ve coğrafya konularında başarı oranları gözle görülür oranda yükseltilmiştir. Sürekli değişen sınav sistemlerinin öğrencilerde bir kaygı yarattığı bilinmektedir. Odtülüler dershanesi yeni sınav sistemlerini uzman ekipleri ile analiz eder ve öğrencilere en doğru bilgilendirmeyi yaparak sınav kaygılarını ortadan kaldırır.

Çorlu Odtülüler Dershanesi Avantajları Nelerdir?

Odtülüler Dershanesi, Çorlu dershane ve diğer şubelerinde bireysel koçluk sistemi uygulaması yapılmaktadır. Bununla birlikte verimli ders çalışma yöntemleri, diksiyon çalışmaları, test teknikleri, iletişim, zekâ geliştirme ve beden dili konularında çocuklara gereken eğitimler verilmektedir.

Tunafen Eğitim Kurumları'nda eğitim yaklaşımı, öğrencilerin özgün düşünme ve akılcı karar verme becerilerini geliştirmeye yöneliktir.