Çorlu Butik Dershane

SAYFAYI
YAZDIR


Çorlu Butik Dershane

Öğrenicilerin hayata bir adım daha önde başlamaları için kaliteli, yeterli eğitim ve öğretimin ilgili dershanelerde olacağı konusunda hem fikiriz. Çorlu dershane grubu olarak ebeveynlerle yapılan ön görüşme neticesinde her öğrencinin kapasitesine ve ders programına göre hazırlanan dersler öğrencileri emin adımlarla başarıya götürecektir. Çorlu’nun en önemli ve başarılı dershanesi arasında gösterilen Odtülüler koçluk sistemi adı altında en verimli ders programını işlemektedirler. Eryaman ‘da tüm öğrenciler bu dershane fırsatını değerlendirebilirler. Özel sınıflarla birçok öğrencinin birikimine ve kapasitesine göre deneyimli öğretmenler ders programı ayarlayarak etkili ders anlatımını seçmektedirler.

Özel Sınıflarla Doğru Tercih

Çorlu dershane sistemi butik sınıflar aracılığı ile birebir ders anlatımıyla da kendini göstermektedir. Koçluk sistemi sayesinde konu tekrarları, soru çözümleri ve eksik kalınan alanlara ağırlık vererek öğrencilerin eksiklikleri tamamlanmaktadır. Çorlu’nun en önemli ve en başarılı dershaneleri arasında gösterilen Odtülüler Dershanesi ebeveynlerin ve öğrencilerin kafasındaki soru işaretini verdiği eğitimle silmektedir.

Çorlu’da Dershane Arayışlarına Son

Çorlu’nun birçok semtinde olduğu gibi Çorlu’da da çocuklarınıza kaliteli ve özel dershane eğitimi sayesinde sınavlara en iyi şekilde hazırlanılmaktadır. Çorlu’da tüm öğrenciler için en uygun fiyatlarla en kaliteli ve özel öğretim için bu dershane fırsatını kaçırmadan değerlendirebilirsiniz. Öğrencilerin seviyesine göre oluşturulan butik sınıflarla deneyimli öğretmenler eşliğinde tüm dersler kaliteli bir şekilde işlenmektedir. Sınava hazırlık veya okul derslerine destek amaçlı kurulan Odtülüler Dershanesi için ön kayıt programlarından da yararlanılabilmektedir.

Başarı İçin Doğru Seçimin Önemi

Çorlu’da ebeveynlerin yanında olan tek dershane olması sebebiyle tek tercih nedenleri arasında gösterilmektedir. Çorlu dershanesinde yeni müfredata uygun tüm dersler verilmektedir. Test çözümleri, eksik ders telafileri ve konu anlatımlarıyla başarı merdivenleri sağlam adımlarla atılacaktır.

 

Tunafen Eğitim Kurumları'nda eğitim yaklaşımı, öğrencilerin özgün düşünme ve akılcı karar verme becerilerini geliştirmeye yöneliktir.